Fenerbahçe 1 Puanı Yine Son Dakikada Aldı


Fenerbahçe'de her şey kötü gitmeye devam ediyor. Son olarak takımdan Ersun Yanalın da ayrılması ile birlikte olumsuzlukların peş peşe geldiği Fenerbahçe geçen hafta olduğu gibi yine ligde son dakikada 1 puanı aldı. Ve galibiyete hasret kaldı.

Fenerbahçe Denizlispor karşında 22. dakikada Mehmet Ekicinin kullandığı kornerde Ozan Tufanın kafa vuruşu ile öne geçti. Fakat İlk yarının sonunda Tolgay'ın ceza sahası içinde eline çarpan top sonrası Tolgay 2. sarıdan kırmızı kart gördü ve takımını 10 kişi bıraktı. Denizlispor penaltıdan Murawski, ile yararlandı. İlk yarı 1-1 lik eşitlikle bitti.

İkinci yarıda 10 kişi kalmanın dezavantajını gören Fenerbahçe oyuna hakim olmayı başaramadı. Fakat buna rağmen 51. dakikada Mehmet Ekici'nin yaptığı ortada arka direkte kafa vuruşunu yapan Serdar Aziz, topu ağlara gönderdi. Fakat pozisyonun içindeki Vedat Muriç'in Mustafa Yumlu'ya yaptığı hareket faul olarak değerlendirildi ve ağlara giden top gol değeri kazanmadı.

75. dakikada ise Mustafa Yumlunun kafa vuruşu ile top ağlara gitti. Ve Denizlispor öne geçmeyeni başardı. Bu dakikadan sonra sertleşen oyun sonrası sarı kartlar havada uçuştu. Son dakikalara +5 dakika ekleyen hakem oyunun kısmen kontrolünü kaybetti. Fenerbahaçe ise yine kornerden gelen ortada  Serdar Aziz ile golü buldu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar