Vedat Muriç Transfer Açıklaması !!

 Sezon başında Çaykur Rizespor'dan  3.5 Milyon Euro bonservis bedeli ile satın alınan Kosavalı Santrafor oyuncusu Vedat Muriç'e talipler artmaya devam ediyor. Fakat Vedat Fenerbahçe ile ilgili öyle bir açıklama yaptı ki herkesi ters köşeye yatırdı.

Serie A, Premier League,Championship ve Fransa Liginden Vedat için gelen teklifler olduğu biliniyor. Fakat Vedat Muriç bu transfer dedikodularına hiç kulak asmıyor. Önceliği her zaman Fenerbahçe'de başarılı olmak olan ve bu sezonda başarılı bir grafik çizen Kosavalı Milli oyuncu son  olarak şu açıklamalarda bulundu :


   Corona virüsü nedeniyle ertelenen Süper Lig'in geri dönüşü ile ilgili soru üzerine Muriqi, "İki kez ligin 12 Haziran'da başlayacağına dair karar aldılar.
Bir hafta daha ertelenebilir ve 19 Haziran'da başlayabilir. Hazır olacağımıza inanıyorum" cevabını verdi.

 Kosovalı forvet Zlatan Ibrahimovic yakıştırmaları için, "Ibrahimovic gibi bir golcü ile kıyaslanmak bir gurur" derken, transferiyle ilgili son sözün Fenerbahçe'de olduğunu belirtti ve "Sözleşmemin sonuna kadar elimdem gelenin en iyisini yapacağım" açıklamasını yaptı.
 Türkiye'nin en büyük kulübünde oynadığını ve transferinin Fenerbahçe'ye bağlı olduğunu ifade eden 26 yaşındaki golcü, "Türkiye'nin en büyük kulübündeyim. Transfer pazarı hakkında konuşamam.

Kaynak : Fotomaç

Yorum Gönderme

0 Yorumlar