ARTIK İHTİYACIMIZ VAR !!!


Şampiyonluğun yarınlara kalmış olduğu günlerde geçen hafta tek hedef Avrupa demiştik. Ama Fenerbahçe kendinde ki özgüvensizliği ,futbolcuların isteksizliği ya da ruhsuzluğu demek daha doğru mu olur bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey... Galibiyete ihtiyacımız var...

Son 6 haftaya girmiş bulunmaktayız. Son 6 haftada ne yaparsak önümüzdeki sezon bizim nerede olacağımızı belirleyecek. Sayın Başkan geldiğinden beri kampa bütün transferlerin yetişeceği sözünü vermişti. Fakat 2 senedir böyle bir şey gerçekleşmedi. Bu sezon ne olursa olsun Finansal Fair Play yada Türkiye Futbol Fedarasyonu hepsini aşıp, Şampiyon  Fenerbahçeyi,  kampa Ali koç ve yönetimi yetiştirmek zorunda.

Vura, vura, vura , Kıra,kıra, kıra

Transfer döneminde ki mottomuz bu olmalı. Bugün Yeni Malatya'yı evimizde ağırlayacağız. Peki kim 3 puanı garanti edebilir ? Evet artık Süper Lig böyle bir lige dönüştü.

Şampiyonluk için saldır Kanarya !!!

Diyebilmek için saha içinde ve dışında yapılanlara en sert şekilde cevap verecek futbolcular ve yönetim gerek. Ruhsuzları saf dışı edip 6 senelik olan şampiyonluk hasretimizi 7 sene çıkarmamak için elinizden geleni yapmalısınız.

Bu taraftar takımın her zaman arkasında durmayı bilmiş, "Dar ağacıda olsak dahi son sözümüz Fenerbahçe" düsturuna bağlı kalmıştır.

Bu taraftara borcunuz var Sayın Yönetim. Artık Şampiyonluğa ihtiyacımız var.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar