BEŞ-İKTAŞ !BEŞ-İKTAŞ !


“Her Horoz kendi çöplüğünde öter.” sadece bir Atasözü Neden mi ?


Çünkü Horoz semalarında Kartal öttü...


Beşiktaş şen şakrak döndü Denizli’den. Adeta geçen haftanın acısını çıkardı.


Sergen Hoca geçen hafta çıkardığı 11’den 5 farklı isimle çıktı sahaya


Maça kontrollü ve dengeli başladık nitekim 10. dakikada bulduk golü bulduk ama golden sonra yine tüm Beşiktaşlıların bildiği olmazsa olmazımız olan sancılı dakikalar var ya o hani işte o dakikalara girmiştik neyse ki korkulan olmadı. Bu golle soyunma odasına 0-1 önde girdik.


Gözler artık ikinci yarı ‘daydı 51. dakikada Atiba ’nın yan pasında kaptırdığımız topu maalesef filemizden aldık. Yediğimiz bu gol aslında bizi silkelemişti ve kendimize getirmişti. Nasıl mı ?


Ljajić ’in tatil modundan çıkması istekli olması ve tabiri caizse sazı eline almasıyla beraber önce Gökhan ’la öne geçtik sonra Gülen Adam N’koudou gelişine öyle bir çaktı ki topa mest etti bu gole adeta şapka çıkardı gerçekten. Goller peşin sıra geliyordu tatil modundan çıkan Ljajić ’de Denizli Horozu 'nu uzaktan avlayarak mükafatını alıyordu asıl şaşırtan ise bebek yüzlü Diaby yahu geldiğinden beri saç baş yolduruyor ‘sun ne zaman ceza sahasında topla buluşsan çay, kahve içip, süsleyip, allayıp, pullayıp gol atacağın yerde seni sıtma tutuyor arkadaş... Dün akşam ki gibi vursan topa şu an daha farklı konuşuyor olurduk neyseee golünü attı bebek yüzlü ve skor oldu Beş-iktaş !

Bu arada değinmeden geçemeyelim dedik ya hani; Horoz semalarında Kartal öttü diye...


Kale arkasında kalan binanın balkonun da bizlerden birileri vardı hemde bizden olan pankartla selam olsun bizden olanlara...

Yorum Gönderme

0 Yorumlar