En Tehlikeli Aslan Yaralı Olandır !!


 COVID-19 pandemisinin tüm dünyada  etkisi halen devam etmekte bunun futbola yansımasının dezavantajları muhakkak olacak. Bunların en önemlisi tabi ki psikolojik etki durumunu en başa koyabiliriz.

 Futbolda antrenman ne kadar önemli ise psikolojik durumda o kadar önemli psikolojiniz iyi değilse maça konsantre olmakta zorluk çekmek o kadar zor olur gelelim. Galatasaray takımına pandemi sonrası çıktığı ilk  maçta yenilip hemde önemli sakatlar veren Galatasaray, tam olarak yaralı aslana dönüşmüş durumda. Her ne kadar şampiyonluktan uzaklaştı gibi görünse de futbol bu  kestirmek güç söz konusu birde Galatasaray olunca hiçbir şey bitmiş değildir.

 Muslera'nın sakatlığı çok önemli bir eksik  kesinlikle ama bu durum Galatasaray takımını kenetlenme olsun takım ruhu olsun tekrardan kazanmasına yol açabilir. Buna yönetimin Muslera'ya sahip çıkmasını örnek verebiliriz. Bununla birlikte en tehlikeli aslanın  yaralı aslan olduğunu hatırlatarak yazımı sonlandırıyorum. Galatasaray takımına şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar