FENERBAHÇE TUFAN GİBİDİR KARŞINA ÇIKANI ALIR GÖTÜRÜR !!!


Fenerbahçe dün kendi sahasında Yeni Malatya'yı ağırladı. Dakika 70'e kadar maç gol sesi  çıkmadı. 70'ten sonra olanlar oldu. Vedat Muriç'in golüyle öne geçen Fenerbahçe, Yeni Malatya'nın 81 ve 89. dakikalarda attığı golle geriye düştü. Maçın hikayesi de tam burada başladı. Neden mi ? Gelin konuşalım.

Fenerbahçe ligin ilk yarısı bittiğinde şampiyonluğun en büyük adayıydı. Başkanda dün yaptığı açıklamada zaten bunu söylemiş. Peki  Fenerbahçe Şampiyonluktan nasıl bertaraf edildi ? Bunları daha önce Zorlu süreci ile başlayan olaylarda görmüştük.

Ve Fenerbahçe'nin bugün geldiği noktada en büyük etken Nihat Özdemir ve TFF yönetimidir.

Unutma Fenerbahçeli !!! TFF başkanı işte bunları söyledi.

Nihat Özdemir: “Fenerbahçe, eğer transfer yaparsa ağır yaptırımlar uygulamak zorunda kalacağız.” 04.01.2020 

Yine Nihat Özdemir: "Trabzonspor'un haklarını sonuna kadar savunacağız. Beraber mücadele edeceğiz." 03.06.2020

Maçın hikayesinden devam etmek gerekirse, sürekli kilolarıyla eleştirilen bir Ozan Tufan dün bütün Fenerbahçe düşmanlarının ağzının payını verecek şekilde 5 dakikada 2 gol attı.  Ve Fenerbahçelinin yüzünü güldürü.

Böyle bir maçta bile Fenerbahçe düşmalığını kamera gördüğü  her yerde devam edenler, Fenerbahçe'nin gazabına elbet uğrayacaktır. Unutmayın ki savcıları ile polisleri ile Fenerbahçe'nin üzerine üşüşen bir örgüt vardı. Aziz Başkan'ın deyimi ile "Sivil Darbe" yapmak isteyen Fetö'nün karşına geçen en büyük sivil toplumu Fenerbahçeydi. Ve yıkılan asla Fenerbahçe olmadı,olmayacak.

Ağızlarında salyalarla Fenerbahçeye saldıran köpekler, bir gün Fenerbahçe Tufanına tutulacak ve yok olup gidecek.Yorum Gönderme

0 Yorumlar