Fenerbahçe'de Son Dakika Sol Bek Haberleri

 

Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon planlamasında en önemli gördüğü mevkilerin başında sol bek geliyor. Bu konuda daha önceki transfer dönemlerinde olduğu  gibi bu sezonda bir çok futbolcunun ismi öne çıkıyor.

 Öncelikli isim olarak Emre Belözoğlu'nun özellikle istediği Cner Erkin geliyor. Yıldız Milli oyuncunun bu sezon sonun Beşiktaş ile sözleşmesi sona eriyor. Emre'nin Caneri Fenerbahçeye gelmesi için ikana ettiği duyumlar arasında. Söyeleninlere göre gelecek sezon planlamasında Hasan Ali Kaldırım düşünülmüyor.


 Fenerbahçe'nin Sol Bek için ikinci planı ise Trabzonspor'un Tecrübeli Sol Beki Flip Novak. Serdar Ali Çeliker anlaşmanın tamamlandığını  iddia etti. Sarı-lacivertlilerin Novak ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardığını belirten Çelikler, "Öğrendiğim kadarıyla Fenerbahçe, Novak ile yıllık 1.9 milyon euro garanti ücret, 2+1 senelik anlaşma sağlamış. Bazı iddialara göre ayrıca imza parası da ödenecek.... Trabzonspor'un teklifi ise toplam paket 1.5 milyon euroymuş... Novak, Fener'e imzayı atmış." ifadelerini kullandı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar