EN İYİ 5 KOŞU AYAKKABISI


5- Nike Air Zoom Pegasus 37
HER ANTRENMANDA HIZLI TEPKİ SUNAR.
Nike Air Zoom Pegasus 37 ile adımlarına enerji kat. Koşucuların sevdiği uyumu ve yapıyı sunan ayakkabı, maksimum düzeyde tepki kabiliyeti sunmak için ayak tarağında yepyeni bir yastıklama birimine ve köpüğe sahiptir. Bu sayede günlük koşu için tasarlanmış, dayanıklı ve hafif bir ayakkabı stili sunar.Adımlarına Esneklik Kat 


Orta tabandaki Nike React köpük hafif, esnek ve dayanıklıdır. Daha fazla köpük, ağırlık yapmadan daha iyi yastıklama sağlar. Ayak tarağında bulunan Air Zoom birimi, her adımda esnek bir yapı sunmak için önceki modellerden iki kat daha büyüktür. Üstten yerleştirilen birim, daha iyi tepki kabiliyeti sağlamak için ayağına daha yakındır. 

Yenilenen Kesim 

Orta bant ayağının büyüklüğüne uyum sağlayarak her adımda rahatlık ve koruma sunar. 

Hızlanmaya Hazır 
Şeffaf üst kısım hızlı görünür ve koşarken ayağını destekleyecek şekilde üretilmiştir. File ayrıntılar havalandırmayı artırır.4- Adidas ULTRABOOST 19

Özel Tasarım
Her adımda genişleyen ve ayağı destekleyen özel tasarıma sahip adidas Primeknit 360 saya

Sonsuz Enerji
Orta tabanda çift yoğunluklu Boost yastıklama ile her adımda enerji dönüşümü ve denge


Her Adımda Destek
Her adımda destek sağlamak üzere tasarlanan, orta tabana entegre Torsion SpringUltraboost yeniden tasarlandı. Bu koşu ayakkabısı, güvenli ve enerji dolu bir koşu deneyimi sunmak için kilit performans teknolojilerini yeniden şekillendiriyor. Ayakkabının ayağı ikinci bir deri gibi saran örgü sayası, hareketi destekleyen dikiş teknolojisi ile esnek ve konforludur. Model, çift yoğunluklu yastıklaması ile destek ve enerji dönüşümü sunar.
3- Nike Joyride

YUMUŞAK BİR KOŞU DENEYİMİ İÇİN SANA UYUM SAĞLAYAN YASTIKLAMA.

Nike Joyride Dual Run, yeni bir koşu deneyimi sunuyor. Tabandaki küçük köpük mikro kürecikler, ayak tarağındaki yumuşak yastıklamayla bir araya gelerek olağanüstü rahatlık sunar.

Akıcı His
Esnek köpük ayak tarağını yastıklayarak parmak uçlarında yükselme ve yere inme anlarında daha iyi geçişler sağlar.

Hafiflik ve Nefes Alabilirlik
Hava alan file ayağını sararak destekler, serin tutar ve rahattır.

Performans İçin Geliştirildi
Dış tabanın çabuk aşınan alanlarına dayanıklı kauçuk yerleştirilmiştir.2- Nike React Infinity Run Flyknit By You


POTANSİYELİNİ HİSSET

Koşu sırasında rahatlık ve destek sunan Nike React Infinity Run Flyknit By You her zaman yanında.Miktarı artırılan React köpük ve üst kısımdaki geliştirilmiş Flknit,en son koşu yeniliğinin tuvalini oluşturur.


ÖNCE RENKLENDİR

Flyknt üst kısım, bağcıklar, orta taban, topuk klipsi ve diğer kısımların tonlarını seçerek en iyi antrenmanlarının havasını belirle. Kişiye özel iki grafikten birini topuğa ekleyerek tasarıma ekstra bir dokunuş kat.

BAĞCIKLARINI SEÇ

Düğmeli ve geleneksel bağcık tasarımlarından hangisini tercih edersen et, bu ayakkabıyı kişiselleştirerek ideal koşu deneyimini oluşturabilirsin.

SANA ÖZEL HALE GETİR

Topuk klipsindeki kişiselleştirilebilir yarış saatinde hedef süreni kişisel rekorunu veya ilham kaynağını ekle.

Diğer faydaları

Daha az malzeme kullanılan ayakkabı yapısı,ayağını köpüğe yaklaştırarak daha yumuşak ve hızlı tepki veren bir deneyim sunar.Dış tabanda miktarı artırılan kauçuk,daha fazla tutuş ve dayanıklılk sunmaya yardımcı olur.

1-Under Armour HOVR Machina

Ürünün DNA'sı


Pebax® itiş plakasının hızını ve Under Armour HOVR™ teknolojisinin yumuşaklığı ile enerji kazanımını sunan bu ayakkabı, aynı zamanda koşu koçunuzdur. Adımlarınızın uzunluğunu, ritmini ve temposunu takip edip sizi gerçek zamanlı olarak yönlendirmesi için ayakkabılarınızı UA MapMyRun™ uygulamasına bağlayın. Koşmak artık daha kolay.
  • NÖTR: Esneklik ile yastıklama arasında ideal dengeye ihtiyaç duyan koşucular için tasarlanmıştır
  • Under Armour HOVR™ teknolojisi, her adımda darbe etkisini ortadan kaldırmaya yardımcı olan enerji kazanımını korumak için "sıfır yer çekimi hissi" sağlar
  • Basınçlı file Energy Web, Under Armour HOVR™ köpüğü muhafaza edip şekillendirerek enerji kazanımı sağlar
  • Özel olarak geliştirilmiş file üst kısım, üstün hız sunmak için olağanüstü hafif ve nefes alabilirdir
  • Dış topuk dolgusu dengeyi artırır ve ayağı sabitler
  • Sprint ayakkabılarından ilham alan Pebax® hız plakası, enerji kazanımı ve daha güçlü kalkışlar sağlar
  • Darbe etkilerine en çok maruz kalan bölgeleri kaplayan sert kauçuk dış taban, ağırlığı azaltırken dayanıklılığı artırır
  • Topuğun altındaki karbon kauçuk bölmeler, tutuşu ve darbe etkilerine en çok maruz kalan bölgelerin dayanıklılığını artırır
  • Yansıtıcı ayrıntılara sahiptir

Yorum Gönderme

0 Yorumlar