SİNİRLENME ÇIRAK (!) 3 PUAN USTANIN !


 Kritik bir maç, kritik bir galibiyet ve gelen 3 puan. Fenerbahçe topu Alanyaspor'a verip istediği  şekilde oyunu şekillendirdi. Alanyaspor gitti, geldi ve duvara tosladı. Fenerbahçe özgüveniyle bugün bu maçı aldı. Hakeme rağmen, standartsızlığa rağmen.

Fenerbahçe belki de ligin en önemli dönemeçlerinden birinden alnının akıyla çıkmayı başardı. Önde basan Fenerbahçe, topu Alanyaspor'a verdi. İhtiyacı olduğu zamanlarda topu aldı, işini yaptı ve topu geri karşı takıma verdi.

Bakmayın bugün galibiyet sevincinden dolayı verilen penaltı bugün fazla konuşulmadı. Hatta hakem VAR'a dahi gitmedi. Geçen hafta Sinan Gümüş'e yapılan müdahaleyi tekrar hatırlatmak gerek. Maalesef yine, yeniden "ÇİFTE  STANDART VAR".

Şimdi maç sonunda yapılan açıklamaya gelecek olursak, Fenerbahçe'nin oynaması gereken oyunla ilgili konuşan rakip takımın teknik direktörüyle ilgilide bazı şeyler söylemek gerek. Sen bir teknik direktör olarak karşı takıma  değil öncelikle kendi takımında ilgili konuşmasını bilmen gerekli.

Kendi takımının rakip kapandığında ben o oyunu nasıl çözerim diye düşünebilir ve bunun üzerine çalışabilir. Kendisi Fenerbahçe gibi bir takımla ilgili konuşurken amatör ve ipin ucunu kaçıracak bir dili kullanmasının kendisine pek işe yaramaz.

Erol Bulut senin ustandır. Fenerbahçe'de senin yanlış konuşabileceğin bir takım değildir.


SİNİRLENME ÇIRAK (!) 3 PUAN USTANIN !

Yorum Gönderme

0 Yorumlar